info@simyahidrolik.com   +90 332 346 45 55 (pbx)   +90 332 346 45 58

SİMYA HİDROLİK - PNÖMATİK||MONTAJ TEKNOLOJİSİ,ELEKTRİKLİ SÜRÜCÜLER ve KONTROLLER,DİŞLİ TEKNOLOJİSİ,ENDÜSTRİYEL HİDROLİK,DOĞRUSAL HAREKET TEKNOLOJİSİ,LİNEER HAREKET TEKNOLOJİSİ,MOBİL HİDROLİK ve ELEKTRONİK,KALIPLAMA ve DÖKÜM TEKNOLOJİSİ,VİDALAMA TEKNOLOJİSİ,KAYNAK TEKNOLOJİSİ,ÜRETİM ASİSTANLARI (APAS),SENSÖRLER,

+90 332 346 45 55 (pbx)
+90 332 346 45 55

KURUMSAL

1998 yılında kurulan şirketimiz, 2004 yılından beri tahrik ve kontrol teknolojilerinde sektör lideri olan Bosch Rexroth A.Ş. ana bayisi olarak bölgemizde faaliyetlerini yürütmektedir. Deneyimli uzman mühendislik ekibimiz, tecrübemiz, gerçekleştirdiğimiz kapsamlı hidrolik ve otomasyon projelerimiz ile bölgemizde firmaların çözüm ortağı konumuna geldik.

Ana bayi olarak bölgemizde Bosch Rexroth kalitesini ve yüksek teknolojisini müşterileri ile buluşturmayı amaçlayan firmamız müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadro ve kapasiteye sahiptir.

İstenilen büyüklükteki hidrolik güç ünitelerinin imalat ve testinin yapılabildiği merkezimi sayesinde %100 kontrolden geçmiş çalışır halde test raporları ile birlikte hidrolik üniteleri ve kontrol bloklarını teslim edebilmekteyiz.

Markamız, dünya genelinde 80' e yakın ülkede Bosch Rexroth firmasının yaygın olarak temsil edilmesi sayesinde özellikle makine imalatı yapa ihracatçı firmaların öncelikli tercihi olmaktır.

Firmamız, gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda projeler ve kazandığı deneyimleri ile birlikte bugün özellikle test makinaları imalatında yüksek deneyime sahiptir. Ayrıca savunma sanayi projelerinde çözüm ortağı olan firmamız, Endüstriyel Hidrolik, Pnömatik, Elektrikli Tahrik ve Kontrolü, Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojileri, Servis ve Mobil Hidrolik konuları ile ilgili ihtiyaç ve problemlerinizde en uygun ve en ekonomik çözümleri sizler için üretmekteyiz.

Modern sanayinin ihtiyaçlarını bilen firmamız tam müşteri memnuniyetini hedefliyor.

SİMYA HİDROLİK - PNÖMATİK

SİMYA HİDROLİK - PNÖMATİK